naklejki na folii

Drukujemy naklejki na folii samoprzylepnej. Nasze nalepki mogą mieć dowolny nakład, wielkość i kształt (wycinanie po obrysie).

 

Naklejka czy sticker mogą być oczywiście pełno kolorowe. Naklejki standardowe drukujemy na foliach białej lub przeźroczystej. Należy pamiętać że nie drukujemy białą farbą, w związku z tym naklejki drukowane kolorami CMYK na folii przeźroczystej bedą miały b. dobrą czytelność po naklejeniu na podłoża jasne. Im ciemniejsze podłoże tym czytelność będzie spadać.

 

Na naszej stronie znajdziesz również opisy naklejek na innych rodzajach podłoży, lewoczytelne, plombowe itd.

 

 

Jako sklep online i równocześnie producent naklejek na folii przy większych nakładach udzielimy Ci atrakcyjnych rabatów!

 

W rozdziale 'Jak przygotować plik' znajdziesz informacje jak przygotować projekt tak, aby druk naklejek był najefektywniejszy, a ich jakość najlepsza.

Poznaj ceny naklejek na folii!

Zamówienia na druk naklejek na folii przyjmujemy z całej Polski, wysyłamy swoje produkty także do największych miast: Warszawa, Poznań, Łódź, Kraków, Wrocław, Lublin, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Rzeszów, Katowice, Częstochowa, Kielce, Olsztyn, Białystok itd.